Novinky

Novinka Borsehung

BORSEHUNG GmbH je profesionální dodavatel náhradních dílů pro evropské automobilových značek (především Škoda a Volkswagen). Všechny tyto výrobky jsou vyráběny a uváděny na trh pod obchodním názvem BORSEHUNG, jsou produkty OE. BORSEHUNG poskytovány, že profesní velkoobchody na světě. Od svého založení BORSEHUNG má vytváření hodnot pro své zákazníky po celém světě ve svých památek s obohacující a prospěšných OEM produktových řad a zvýhodněné ceny pro své velkoobchodní partnery. Výrobky OE mají zásadní význam pro BORSEHUNG, že kvalita výrobků je nejvyšší prioritou. Díky velké investice do kontrolních mechanismů a řízení a kontrolu celého dodavatelského řetězce, BORSEHUNG je hrdý na to, nabídnout svým zákazníkům záruku kvality čtyřletou.

111 BORSEHUNG BANER

Novinka Elstock řízení

ELSTOCK je dánský dodavatel čerpadel posilovače řízení a kompresorů klimatizace. ELSTOCK se s výrobním portfoliem řadí mezi specialisty a evropskou špičku v oblasti repasí,kde úspěšně působí více než 30 let. Jeho nabídka patří mezi nejšiřší ve svém oboru. Systém testování produktů probíhá dle O.E. standardů.

111 ELSTOCK BANER

Novinka Baren autobaterie

Nejvyšší třída Premium bezúdržbových baterií. Je vhodná pro vysoké nároky na energii, časté starty, městský provoz. Vhodné do všech moderních vozů. Skutečný O.E. produkt s dlouhou životností.
Vyrobeno v Itálii.

111 BAREN BANER

Novinka FAI AutoParts

Společnost FAI Automotive PLC je přední britský nezávislý distributor automobilových dílů.Pod obchodní značkou FAI AutoParts nabízí široký sortiment dílů pro evropské i asijské osobní a užitkové automobily.V šíři sortimentu řetězových rozvodových sad nemá značka FAI AutoParts prakticky konkurenci.Další výhodou jsou příznivé ceny.

111 FAI BANER