Hlavní stránka Blog Rady, tipy a návody Nářadí Milwaukee: Nejvyšší možná kvalita pro profesionály i náročné kutily

Nářadí Milwaukee: Nejvyšší možná kvalita pro profesionály i náročné kutily

12. 12. 2022
|

Historie nářadí Milwaukee

Americká společnost MILWAUKEE byla založena už v roce 1924 ve městě Milwaukee, Wisconsin, A.F. Siebertem. Prvním přelomovým výrobkem byla přenosná vrtačka s nízkou hmotností umožňující práci jednou rukou.Renomé společnosti postupně rostlo i díky výrobě jedinečné úhlové vrtačky už v roce 1949. K tomu se přidaly první přenosné elektrické přímočaré pily Sawzall v roce 1951 a později, v roce 1970 vrtačky s vysokým kroutícím momentem Hole-Hawg, které se později staly průmyslovými standardy. Po roce a půl důkladného testování byla v roce 1991 představena přímočará pila Super Sawzall® s motorem 1000 W a 0–2800 kmity/minutu.

Nářadí Milwaukee, které se hodí do každé autodílny

Od svého vzniku staví Milwaukee především na tradici výroby a prodeje kvalitního a odolného elektrického nářadí, které je určené především profesionálním koncovým uživatelům. V následujících odstavcích si představíme nářadí Milwaukee, které vám usnadní práci a vydrží téměř vše.

Výkonný AKU rázový utahovák pro bezpečné dotažení kol

Rázové utahováky jsou výbornými pomocníky v každé dílně. Značně totiž usnadní dotahování a povolování šroubů, což se hodí téměř každý den. 

Například oblíbený AKU rázový utahovák Milwaukee s 881 Nm utahovacího momentu při polovičných rozměrech nabízí stejnou účinnost jako pokročilé benzínové a pneumatické utahováky. Nezapomeňte k ani na kompatibilní 15 dílnou sadu bitů Milwaukee, díky které povolíte nebo dotáhnete každý běžně používaný šroub na kola.

Kvalitní servisní světlo se hodí vždy

LED svítilna Milwaukee se třemi LED diodami a 2 možnostmi nastavení světla dodává 300 lumenů při vysokém a 130 lumenů při úsporném svícení. Hlava otočná o 45° dopředu a dozadu umožňuje pokrytí 180°.  REDLITHIUM-ION™ akumulátor poskytne více než dvojnásobnou dobu provozu, až o 20% větší svítivost a prodlouženou životnost aku baterie, ve srovnání s ostatními bateriemi Li-Ion.
 
Autor článku
Lukáš Pastrňák
Jako velký milovník aut jsem v roce 2015 založil vlastní e-shop adrautodily.cz a kamennou prodejnu v Ostravě. Prodávám autodíly, autodoplňky, autokosmetiku, oleje i další produkty na auta všech značek za velmi příznivé ceny. S láskou k autům jsem začínal jako automechanik. Později jsem byl zaměstnán v nadnárodní společnosti, která se specializovala na prodej autodílů. Díky této práci jsem získal mnohaleté zkušenosti v oboru. Dále se moje cesta ubírala směrem k vlastní firmě. Založil jsem v Ostravě prodejnu specializovanou na prodej náhradních autodílů a e-shop s náhradními díly na auta všech značek, které dodáváme po celé České republice. Své zkušenosti s autodíly a všeho, co s auty souvisí, sdílím veřejně na blogu na mém e-shopu adrautodily.cz.

Zobrazit blog o autech, autodílech, autokosmetice a dalších výrobcích a novinkách ze světa aut.