Dodací čas

Internetový obchod s náhradními autodíly a prodejnou v Ostravě

Jsme e-shop s náhradními díly na auta všech značek za velmi příznivé ceny. Potřebujete autodíly od ověřeného prodejce? Už nemusíte hledat! V ADR Autodíly pro Vás máme široký sortiment značkových náhradních dílů za rozumnou cenu. Z naší prodejny autodílů v Ostravě rozesíláme náhradní díly, autodoplňky, autokosmetiku, oleje i další produkty do automobilů po celé České republice.
 

E-shop ADR Autodíly

Zakládáme si na kvalitních službách, spolehlivosti, rychlosti, perfektním zabalení Vaší zásilky a dalších maličkostech, které rozhodně oceníte. Stejně jako to ocenili zákazníci před Vámi, kteří ohodnotili naše služby v oblasti prodeje autodílů.  
 

Hodnocení ADR Autodíly od našich zákazníků:

Získali jsme hodnocení 4,7/5 hvězdiček na Google.com, kde máme 59 recenzí.
Získali jsme hodnocení 97 % (4,9/5 hvězdiček) na Firmy.cz, kde máme 2 573 recenzí. 

✔AUTOBATERIE   ✔AUTOKOSMETIKA   ✔ AUTOŽÁROVKY 
✔OLEJE   ✔PROVOZNÍ KAPALINY   ✔STĚRAČE ✔ VYBAVENÍ AUTODÍLNY

Blog o autodílech - Novinky, rady a tipy...

Co jsou aditiva do nafty a benzínu a proč je používat?

24. 05. 2023
|

Určitě jste si při tankování nafty či benzínu všimli, že některé značky paliv jsou dražší než jiné. Co jsou aditiva do nafty a benzínu a proč

číst více

Jak prodloužit životnost autobaterie?

12. 05. 2023
|

Autobaterie je jednou z nejdůležitějších součástí každého vozidla. Jakmile autobaterie selže, vozidlo se zastaví, což může způsobit spoustu nepříjemností. Jak prodloužit životnost autobaterie?

číst více

Jak poznat kdy mám vyměnit brzdovou kapalinu?

02. 05. 2023
|

Brzdová kapalina je důležitou součástí brzdového systému vašeho vozidla, která pomáhá přenášet sílu z brzdového pedálu na brzdové destičky nebo kotouče. Kapalina se v průběhu

číst více